Značky, které prodáváme

OSRAM

Koncepty dopravy budoucnosti jsou zcela ve znamení vozidel s nízkými emisemi, avšak s vysokým výkonem. Současně společnost OSRAM jako přední výrobce světelných zdrojů pro automobily udává směr ve vývoji a výzkumu nových typů osvětlovacích systémů. Výsledkem je řada technologií, které jsou ekonomické, a přesto výkonné, propracované, ale i jednoduché, a které poskytují větší pohodlí a bezpečnost na silnicích.

Principem, na němž společnost OSRAM staví své kvalitativní standardy, je „Total Quality Management“ (TQM). Tento princip pokrývá požadavky, které máme na hotové výrobky, komponenty i součásti, stejně jako požadavky na optimalizaci procesů a organizaci. Dodržování tohoto principu je potvrzeno skutečností, že náš systém řízení jakosti je certifikován podle ISO 9001 a náš systém řízení ochrany životního prostředí podle ISO 14001.

OSRAM vyrábí pro OSRAM

Mezi naše zásady patří vyvíjet co nejvíce vlastních výrobních zařízení. Vyrábíme nejdůležitější polotovary, vyvíjíme vlastní výrobní postupy a stavíme komplexní počítačově řízené výrobní závody. Vývoj a výroba všech produktů OSRAM jecertifikovaná podle DIN EN ISO 9001.

Divize „Osvětlení pro automobily“ a všechny závody, které vyrábí světelné zdroje pro tuto divizi, jsou certifikovány podle TS 16949 (zvláštní požadavky na řízení jakosti pro dodavatele do automobilového průmyslu).

Náš cíl: být stále lepší a lepší

Abychom zajistili dokonalý soulad svých strategií a činností s potřebami zákazníků, jsme stále v úzkém kontaktu s příslušnými zájmovými skupinami. Kromě toho každoročně provádíme plošné i úzce zaměřené ankety mezi zákazníky z 29 zemí. Díky tomu jsme schopni neustále zlepšovat kvalitu svých výrobků a služeb a hájit svou vedoucí pozici tváří v tvář tvrdé mezinárodní konkurenci.

OSRAM autožárovky naleznete zde

OSRAM katalog ke stažení v PDF naleznete zde

PHILIPS

Philips Automotive, divize společnosti Royal Philips Electronics, je předním světovým dodavatelem osvětlení pro automobilový průmysl a trh náhradních dílů. Naše výrobky přispívají k bezpečnosti a pohodlí světa, který osvětlují. Díky spojení technické inovace s důrazem na bezpečnost a pohodlí řidičů využívajících naše výrobky je Philips preferovaným dodavatelem všech významných výrobců automobilů. Výrobek společnosti Philips Automotive dnes najdete v každém druhém voze na celém světě. Philips Automotive usiluje o poskytování nejlepších výrobků a služeb ve své třídě, a to jak pro výrobce vozů, tak pro sekundární trh. Naším cílem je dodržovat nejvyšší standardy kvality při zachování ekologické odpovědnosti našeho podnikání.

Philips – volba všech významných výrobců automobilů Philips je již od roku 1914 špičkou v oboru osvětlení automobilů s pověstí vysoké kvality, bezpečnosti a inovace. V současné době je řaždý druhý vůz v Evropě vybaven
inovativním osvětlením Philips.

Vysoké standardy výroby Philips
Naše vysoce kvalitní osvětlení je výkonné a spolehlivé díky inovativním materiálům a přesné konstrukci. Naše výroba je pečlivě kontrolována a certiikována podle norem ISO 9001, ISO 14001 a QSO 9000 a v souladu s nejvyššími standardy ECE.

Technologie křemičitého skla Philips pohlcujícího UV záření
Křemičité sklo je pevnější než běžné tvrzené sklo. Snese vyšší tlak, a tedy i silnější světlo. Je přirozeně odolné vůči náhlým změnám povrchové teploty a snižuje tak riziko prasknutí. Speciální povlak pohlcující UV záření chrání světlomety před škodlivým vyzařováním. Žárovky Philips s křemičitým sklem pohlcujícím UV záření jsou tak vhodné pro všechny jízdní podmínky a vyznačují se dlouhou životností.

PHILIPS autožárovky naleznete zde

PHILIPS katalog ke stažení v PDF naleznete zde

GE / TUNGSRAM

GE celosvětlově nabízí široké portfolio výrobků a služeb včetně osvětlení. GE se etablovalo ve více než 100 zemích světa díky svým řešením pro domácnosti, obchod a průmysl. GE uvádí na trh neustále nové technologie, které pomáhají zákazníkům a zároveň je kladen velký důraz na čistotu životního prostředí.

Divize GE Lighting je jednou z největších společností na světě dodávajících osvětlení. Dodáváme kompletní sortiment osvětlení včetně klasických žárovek, halogenů, výbojek, zářivek a autožárovek. Po mnoho let zaujímalo GE vůdčí pozici mezi výrobci autožárovek. V současnoti vyrábíme ucelenou produktovou řadu pro 12V a 24V systémy. Autožárovky jsou vyráběny v Evropě a jsou exportovány do celého světa. Setkáte se s nimi jak ve vybavení automobilů předních světových výrobců, tak na trhu náhradních autožárovek.

GE autožárovky jsou doporučovány mnoha automobilovými výrobci. Kvalita a výkon jsou pro nás naprosto klíčové vlastnosti. Spolehlivost a kvalita našich autožárovek jsou zajištěny díky:
• Počítačově řízený proces vývoje designu
• Plně automatizované výrobní linky
• Vysoká úroveň kontroly
• Program neustálých investic do vývoje
• Závazek neustáleho zlepšování

GE/TUNGSRAM autožárovky naleznete zde

GE/TUNGSRAM katalog ke stažení v PDF naleznete zde